Nasıl Yapıldığını Bilmemiz Gereken 101 Şey

Michael Powell - Nasıl Yapıldığını Bilmemiz Gereken 101 Şey


GİRİŞ

Her şeyi yapmanın bir doğru, bir de yanlış yolu vardır, ama bir de daha iyi yolu vardır.. Yıllardır dişlerinizi fırçalıyor olmanız, doğru bir şekilde fırçaladığınız anlamına gelmez. Bu, beysbol topuna vururken, bavul hazırlarken ya da bir çift güneş gözlüğü seçerken de geçerlidir. Çoğumuz, konu basit işlere gelince cahiliz. En temel yaşam becerilerinin en az bilinenler olduğunu biliyor muydunuz?

Sonra bir de sürekli yapabilmeyi dilediğiniz, ama bir türlü fırsat bulamadığınız şeyler var; hokkabazlık yapmak, göbek dansı, vals yapmak ve vahşi doğada baraka yapmak gibi. Hem de bunlar, ıstakoz yemenin ve doğru bir çift ayakkabı seçmenin doğru yollarını bilmekten bile önemlidir.

Hiçbir şey, için esaslarını öğrenmekten daha önemli olamaz! Hiçbir şey! işte, bu yüzden bu kitaba bayılacaksınız. Bu, tam bir direkt tavsiyeler koleksiyonu, modern dünya derlemesiyle başa çıkabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeydir. Size, sandalyeden nasıl doğru bir şekilde kalkacağınızı bile gösteriyor, çünkü - siz ne düşünürseniz düşünün - hepimiz bu konuda sınıfta kalıyoruz! Bu kitapta yer almayan tek şey, nasıl yumurta emeceğiniz (gerçi onları nasıl pişireceğinizi ve taze olup olmadığını nasıl kontrol edeceğinizi gösteriyoruz).

Bu cep bilgisayarı, görgü kuralları, iş dünyası, ev yönetimi, ev ve aile, ilişkiler, sağlık ve hijyen, spor ve eğlence gibi günlük telaşlarınızı, başarıyla atlatmanıza yardımcı olacak. Daha önce sabahları yataktan ne cesaretle kalktığınızı merak edeceksiniz.

Michael Powell

Michael Powell - Nasıl Yapıldığını Bilmemiz Gereken 101 Şey
Share this article :

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
SUPPORT / DESTEK : ATLAS
Copyright © 2014 ATLASİZM